Reklamní sdělení
HRNECKY.CZhttps://www.hrnecky.czVýroba a prodej užitkové a zahradní keramiky. Majolika. Kurzy. Kvašáky, hrnečky, pítka, sošky.
Pet-shop-jmk kšíry pro papoušky,https://www.pet-shop-jmk.czKšíry pro papoušky,Harness JMK,Szelki JMK,Traky JMK, Popruhy pro papoušky JMK, Kšíry,Harness,JMK
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter

3. 9. 2019 [Aktualizováno 9. 10. 2021] Control - verze hry: 1.13

Jak jsme uváděli v novinkách, spouštíme překlad nové hry Control, která nás zaujala zajímavě stavěným příběhem a jde o další akční jízdu od Remedy. Co se týče rozsahu textů jedná se zhruba o 500 NS, což je podobné překladu Prey. Technika překladu je vyřešena a překlad tak bude včetně diakritiky.

Tento překlad je také prvním projektem, u kterého jsme zavedli exkluzivitu, tudíž první 3 měsíce budou mít k překladu přístup nejprve ti, kteří ho podpořili a poté se zpřístupní pro všechny tradičně na webu. Veškeré informace o podpoře naleznete na stránce Podpora. Překlad je včetně obou DLC (The Foundation a AWE) a bude fungovat jak na Steam / Epic / GOG distribuce.

Aktuální stav překladu: 100 %, veřejná verze připravena ke stažení

Exkluzivní překlad podpořili

Momentálně se řeší Steam verze, kde došlo k některým změnám v herních datech a proto se budou muset data překladu upravit, aby fungoval správně. Pokud má někdo stále problém s překladem na Steam verzi hry(originální), může nás kontaktovat přes email a zašleme novou verzi překladu.

 UPDATE: Vyřešeno, vytvořen nový instalátor pro všechny verze.