Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Moje kabelkahttps://www.mojekabelka.comDámské i dívčí kabelky, dětské batohy, školní batohy, sportovní pánské i dámské hrudní taška, b

Exkluzivní překlady:

Min. částka pro podporu exkluzivních překladů je 200 kč / PayPal 220 kč (8.5 €) kvůli poplatkům. 

Do zprávy pro příjemce uveďte: Podpora překladu + název hry + e-mail pro zaslání

Pozn.: Pokud posíláte podporu z účtu ČS / zahraničí, zašlete nám prosím také email s dokladem, protože se pravidelně stává, že zpráva u podpory není doručena celá.

Podporou exkluzivního překladu budete uvedeni jako podporovatelé, pokud si nepřejete, aby bylo vaše jméno uvedeno, případně chcete uvést jen přezdívku, stačí to uvést do poznámky u příspěvku nebo na email.

Tímto také všechny prosíme o trpělivost 

(Pokud dojde příspěvek bez uvedení názvu hry, na kterou je překlad určen, bude automaticky považován za obecný příspěvek. To samé platí pro e-mail, pokud dojde příspěvek bez uvedeného e-mailu, nebude možné zjistit, komu překlad zaslat)

Všeobecná podpora:

Podpořit nás můžete libovolnou částkou jak na PayPal či BÚ.

Do zprávy pro příjemce uveďte: Podpora překladu + název hry

 
Tuzemský převod:
 
BÚ: 1113885014/3030

Pro platby ze zahraničí:

IBAN: CZ0730300000001113885014
BIC/SWIFT: AIRACZPP

Paypal (strhává si poplatky, lze nastavit "přidat částku na úhradu poplatků"):

Donate with PayPal button

Děkujeme!