Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter

9. 12. 2019 [Aktualizováno 12. 3. 2020] -  DOOM - verze hry: 6.66

Práce na překladu Prey byly zdárně dokončeny a s novým rokem přichází řada na nový projekt, tedy resp. pokračování překladu, které máme již rozpracované od jeho beta verze. Jde samozřejmě o nový DOOM, ke kterému máme již vše potřebné vyřešeno. Momentálně máme rozděleny texty a překlad se dal opět po delší pauze zpět do pohybu. Co se týče rozsahu překladu, v současnosti se všemi DLC má překlad cca 1300 NS, ale překládat budeme pouze SP část a pravděpodobně i SnapMap editor, hlavní prioritou je pro nás single player. Vyřešena je i diakritika, takže překlad bude podporovat všechny české znaky a je tvořen na aktuální verzi hry. Určité části jsou již téměř hotovy a k dispozici tak máme první screeny z překladu.

AKTUÁLNÍ STAV: Dokončeno, připraveno ke stažení

UPDATE: Testování bylo dokončeno a teď můžete začít stahovat! Upozornění: SnapMap se ještě řeší a pravděpodobně tam bude kompromis v chybějící diakritice, neboť mód nebere vlastní fonty, jinak je přeloženo vše a překlad byl testován na poslední verzi hry. Děkujeme za podporu :)