Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

26. 5. 2017 - [Aktualizováno 24. 6. 2018]  Prey - verze hry: 1.06

Zdravím všechny příznivce akčních her! Jak jsem psal naposledy, tak spouštíme překlad nové hry, s názvem Prey. Jde o zbrusu novou akční hru od studia Arkane, kteří hru pojali zcela dle svého gusta. Překlad to ale nebude jednoduchý, jelikož je ve hře vcelku dost textů a hlavně se musí zohledňovat jisté věci. Naštěstí tu není žádný technický problém, jako ten, který na nás dopadl u překladu Dooma, jenž trvá do dnešního dne a věřte, že už jsem oslovil velkou řádku lidí i ze zahraničních fór se žádostí o technickou pomoc, ale nikdo toho nebyl bohužel schopen(nebo je časově vytížen). Ale zpátky k Prey, po prvních hodinách hraní nás hra velmi příjemně překvapila a doufáme, že vám překladem uděláme radost. Předem píšu, že si nedovoluji odhadovat přibližný termín vydání, jelikož je zde textu hodně a hlavně bude potřeba provést velký testing, který nám odhalí zakopané "mimiky". Zde několik ukázkových screenů s první zkouškou překladu a diakritiky.

Překlad Prey a jeho testování bylo dokončeno, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Překlad je včetně diakritiky, překreslených textur a byl testován na poslední verzi hry, tedy 1.05

UPDATE:

Překlad update 1.06 byl dokončen. Prey: Mooncrash začneme překládat po dokončení současných projektů.