Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

15. 8. 2016 - [Aktualizováno 12. 8. 2018] No Man's Sky - verze hry: 2.4

No Man's Sky je hrou, na kterou jsem byl delší čas zvědav, nicméně jak je již zvykem, hra neobsahuje češtinu. Textů ve hře není zase tak moc(to už se s updaty změnilo), takže se do projektu vrhám s kolegou, který bude řešit techniku. NMS bude jako taková výplň mezi čekáním na CZ pro nového DOOMa ;)
 
Technická stránka překladu zajištěna, takže s kolegou zahajujeme překlad této zajímavé survival hry :-)
V současnosti má hra přes 1540 NS, to z ní dělá největší projekt, na kterém jsme dosud pracovali.
 
PŘEKLAD DOČASNĚ POZASTAVEN
 
Rozhodli jsme se překlad do NMS pozastavit do dokončení překladu současných projektů a také než se ustálí počet vydávaných aktualizací a upgradů, které nebudou měnit texty hry. Odpadne pro nás zbytečná práce navíc, která v některých případech zcela odstraňuje již přeložené texty a některé zase přidává. Tato situace nejspíš ještě nějakou dobu potrvá, autoři chtějí podle svých slov přinést ještě minimálně jeden větší update pro hru. 
 
UPDATE
 
Překlad je dokončen a nyní můžete stahovat jeho první verzi určenou pro aktuální verzi hry 1.13. Přeložena je většina textů pro hlavní průchod hrou, zbývající část obsažená ve Foundation updatu dorazí v příští verzi překladu zahrnující nové dialogy s vetřelci a popisky. Berte na vědomí, že texty nejsou finální a některé se mohou během překladu a vydání další verze ještě změnit/opravit - jelikož překlad ještě neprošel pořádnou korekcí.

Patch je určen jak pro Steam tak i pro GOG verzi hry v separátních instalátorech, instalátor si defaultně hledá cestu sám. Po aplikaci češtiny bude hra hlásit informaci o tom, že hrajete modovanou verzi, jelikož tvůrci na poslední chvíli přidali ověřování herních dat.
 
PATCH iNFO
 
15. 8. 2016 Patch 1.0 - Prvotní patch obsahující přeložené základní texty pro pohyb hrou
19. 3. 2017 Patch 1.1 Tento patch slouží pouze jako aktualizace vydaného překladu.
01. 4. 2017 Patch 1.2 Tento patch slouží pouze jako aktualizace vydaného překladu.
 

 * Foundation ani Path Finder není zatím přeložen *

Verze pro GOG (10858) - Neaktualizovaná verze

Verze pro Steam - Neaktualizovaná verze